Hakkımızda

Her düğünün anlatılacak bir hikayesi vardır. Her hikayenin de içinde mutluluklar ve heyecanlar vardır. Hayatınızın en önemli günlerinden biri sayılan düğün gününüzde, bir profesyonel ile çalışmak, aşk hikayenizin sorunsuz bir şekilde ölümsüzleştirilmesi için önemlidir. Bazı çiftler buna başta pek dikkat etmeseler de, sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşınca zamanı geri getirmek ya da tüm hazırlıkları tekrar yapıp bir başka düğün fotoğrafçısı ile çalışmak daha sonra mümkün olmamaktadır. İşte bu noktada iyi bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunun farkına varmaktadırlar. Bir diğer konu ise anlaştığınız düğün fotoğrafçısının freelance çalışan bir fotoğrafçı olması bazen istenmeyen sorunlarla karşılaşmanıza yol açmaktadır. Bu noktada karşılaşılan sorunların başında herhangi bir anlaşmazlık anında muhatap olan birini bulamamanızdır. Dugun-Fotografim.com olarak hizmet veren internet sitemizin arkasında profesyonel fotoğrafçılar ve İstanbul – Cihangir’de 30 yıla yakın hizmet veren bir stüdyo deneyimi bulunmaktadır.

Mutluluğunuza ortak olmak ve aşk hikayenizi birlikte ölümsüzleştirmek için hemen bize yazın.

 

AŞK HİKAYELERİNE ORTAK OLDUĞUMUZ KİŞİLER

DUYGU

Çekimlerden önce açıkçası düğün gününün stresinden dolayı çekimlerin zor olacağını düşünmüştük. Meğer ne kadar yanılmışız 🙂 Aksine çekimlerde o kadar eğlendik ki bir ara kendi düğünümüz olduğunu dahi unuttuk 😀

ENSAR

Güler yüzlü ve kaliteli hizmetinizle sizlerle tanışmış ve anlaşmış olmaktan çok mutluyuz.

UĞUR

Biz sadece düğün fotoğrafçısı bekliyorduk, fakat günün sonunda yeni dostlar edindik. İyi ki sizlerle tanışmışız.

HABİBE

Düğün fotoğraflarımız için birçok kişiyle görüşmemize rağmen sizinle yaptığım ilk görüşmede samimiyetiniz ve içtenliğiniz sayesinde sizinle anlaşmaya karar vermiştik. Fotoğraflar elimize geçtiğinde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha görmüş olduk. Tekrar teşekkürler!

BERNA

Bizim hikayemizi ölümsüzleştiren kahramanlar oldunuz. Düğün mekanı, müzikler, davetli listeleri, saç, makyaj, gelinlik vs. derken en stresli günümüzdeki fotoğraf çekimlerinde sayenizde çok ama çok eğlendik. 😀 Fotoğraflar ise bir harika!

ALİ

Hayatınızda bir kere yaşayabileceğiniz çok özel bir günde, sizi profesyonel şekilde yönlendiren ve sonuçta mükemmel fotoğraflara imza atan kişiler düşünün. Doğru adrestesiniz!

 

ÜYELİKLERİMİZ

mywed-logo
isfo-logo